Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
British Gas купить найбільшу в історії Британії партію електричних фургонів

British Gas купить найбільшу в історії Британії партію електричних фургонів

Компанія повністю припиняє закупівлі бензинових авто

British Gas купить найбільшу в історії Британії партію електричних фургонів
https://cleantechnica.com

Британський енергетичний гігант British Gas починає електрифікацію свого автопарку. Компанія почала з придбання 2000 електричних фургонів у Vauxhall і повідомила, що з цього року повністю припинить закупівлі бензинових авто, пише HighTech Plus з посиланням на Cleantechnica.

Протягом наступних п'яти років British Gas повністю переведе парк з 12 000 автомобілів на електричні двигуни. Перші Vauxhall Vivaro-e будуть доставлені покупцеві в найближчі місяці.

Vauxhall Vivaro-e – це средньогабаритний фургон, який постачається в трьох комплектаціях. Згідно з циклом WLTP, акумуляторний блок загальною ємністю 75 кВт/год забезпечує максимальний запас ходу в 330 км і швидкість до 130 км/год. Vauxhall також надає гарантію для своїх акумуляторів на 160 000 км і встановлює в свої фургони швидку зарядку – від 0% до 80% акумулятор заряджається за 30 хвилин.

Корисне навантаження Vivaro-e становить 1,2 тонн, а потужність двигуна – 100 кВт і 260 Нм.

British Gas збирається забезпечити такими електромобілями всіх своїх інженерів. Спочатку компанія охопить електрифікацією частину співробітників – встановить на робочих місцях і в них вдома зарядні станції, а потім поетапно надасть Vivaro-e кожному своєму інженеру.

Якщо співпраця між Vauxhall і British Gas складеться вдало, до 2025 року нафтогазова компанія замовить ще 1500 таких фургонів, повідомляє Cleantechnica.

Важливо відзначити, що угода з Vauxhall суперечить стратегії British Gas, представленій два роки тому. Спочатку постачальник планував перейти на електричні автомобілі тільки до 2030 року, але, судячи з усього, Паризька кліматична угода і швидке розгортання інфраструктури для електромобілів в Великобританії дозволили прискорити транспортну електрифікацію компанії.

Нагадаємо, Джо Байден пообіцяв замінити весь урядовий автопарк електромобілями.

Як повідомлялося, Volvo починає продажі своїх  електричних вантажівок у США і Канаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті