Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Стартап Cruise запланував придбати Voyage, що працює в області автономних технологій

Стартап Cruise запланував придбати Voyage, що працює в області автономних технологій

Робомобілі Voyage тестуються на території двох пенсійних спільнот в США і допомагають літнім людям в якості безкоштовного таксі

Стартап Cruise запланував придбати Voyage, що працює в області автономних технологій
фото voyage.auto

Стартап Cruise, який працює над технологіями для безпілотних автомобілів і з 2016 року належить автовиробникові General Motors, веде переговори про придбання Voyage, компанії, що працює в області автономних технологій. Як повідомляє Bloomberg, основна робота Voyage – це поїздки пенсіонерів на роботаксі на території двох пенсійних спільнот в Америці.

За словами одного зі співрозмовників агентства, між компаніями ведуться серйозні переговори, але є ймовірність того, що угода зірветься.

Якщо все ж угода буде досягнута, інженерні та програмні можливості Cruise об'єднаються з присутністю Voyage на ринку пенсійних спільнот, що добре підходить для бізнесу безпілотних таксі.

«Нам нема поки що чого оголошувати, але Cruise завжди прагне поповнити свою команду інженерами світового класу, оскільки ми працюємо над вирішенням найбільшої інженерної задачі покоління», – сказав представник Cruise Рей Верт.

Агентство зазначає, що ще два роки тому інвестори думали, що безпілотні автомобілі можуть відносно швидко з'явитися на дорогах загального користування, але затримки з розгортанням послуг Cruise і Waymo (підрозділом Alphabet), змусили деяких інвесторів відступити. З того часу низка стартапів або закрилася, або була придбана більшими гравцями.

Нагадаємо: минулого року Zoox була продана Amazon.com за $1,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті