Ілон Маск хоче перейменувати містечко в Техасі, звідки відбудеться запуск зорельоту
На його думку, назва Starbase краще підійде для такої масштабної події

Глава SpaceХ Ілон Маск хоче перейменувати містечко Бока-Чіка в Техасі, де його компанія Space Exploration Technologies будує прототип ракети для польоту на Марс, на більш гучне – Starbase, пише Yahoo Finance, на яке посилається Investing.com.
У вівторок Маск поділився своєю ідеєю в Twitter, написавши: «Створення міста Starbase в Техасі. Звідти на Марс, а далі – до зірок».
Влада округу Кемерон отримала повідомлення про обговорення зміни назви Бока-Чіка, що знаходиться недалеко від мексиканського кордону, де розробляються прототипи космічних кораблів SpaceX. Компанія також тестує ракети в тому ж штаті Техас, в МакГрегорі, а майбутні зорельоти, прототип яких створюється в Бока-Чіка, колись, за задумом Маска, будуть доставляти людей на Місяць і на Марс.
Пізніше Маск написав у Twitter, що 3 березня відбудеться запуск прототипу надважкої ракети SpaceX Starship SN10, яка згодом може доставити місію на Марс.
Крім цього компанія SpaceX розвиває в Техасі ще один проект – Starlink, що забезпечує за допомогою супутникової системи інтернет 5G в США, Канаді та Великобританії, який вже доступний в деяких частинах цих країн. Телевізійна станція KXAN в Остіні якраз веде набір інженерів на відкриті вакансії в Starlink.
Розвиток містечка Бока-Чіка буде багато в чому залежати від вирішення комунальних проблем, і зокрема, водопостачання, оскільки воду туди привозять на вантажівках із сусіднього Браунсвілла і зберігають в цистернах в кожному будинку. Що стосується процесу реєстрації зміни назви, то він регулюється місцевими законами Техасу і округу Кемерон.
Крім діяльності SpaceX, компанія Tesla будує в Східному Остіні завод з виробництва майбутнього електричного пікапа. Також приватний фонд Маска переїхав в Остін з Каліфорнії, а сам Маск теж зробив заяву про переїзд у Техас, хоча більше часу він поки що проводить у Каліфорнії.
Нагадаємо, Китай теж летить на Марс: влада схвалила розробку надважкої ракети-носія «Чанчжен-9».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].