Німецька Uniper припиняє фінансування «Північного потоку – 2»

Німецька Uniper припиняє фінансування «Північного потоку – 2»

Німецька компанія не планує вносити платежі в майбутньому. З огляду на санкції з боку США є ризик неповернення вкладених інвестицій в проєкт

Німецька Uniper припиняє фінансування «Північного потоку – 2»
фото www.uniper.energy

Німецька Uniper, яка поряд з іншими європейськими компаніями виступає фінансовим партнером в проєкті будівництва газопроводу «Північний потік – 2», включила до звіту ризики щодо незавершення будівництва трубопроводу через американські санкції і, як наслідок, неповернення вкладених інвестицій в проєкт. Про це йдеться у звіті компанії за 2020 рік, передає ТАСС.

Енергетична компанія вирішила припинити фінансування будівництва російського газопроводу не розголошуючи, скільки коштів вклала у нього. Про припинення фінансування заявив глава компанії Андреас Ширенбек, передають росЗМІ.

На початку листопада 2020 року повідомлялося, що німецький концерн Uniper станом на листопад 2020 направив 700 млн євро на фінансування проєкту «Північний потік – 2».

Раніше про завершення фінансування трубопроводу офіційно повідомили німецька Wintershall Dea, австрійська OMV, французька Engie, британо-нідерландська Shell. Обсяг вкладених в проєкт коштів виявився менше очікуваних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті