Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Сенат США схвалив пакет заходів підтримки економіки в розмірі $1,9 трлн

Сенат США схвалив пакет заходів підтримки економіки в розмірі $1,9 трлн

Фінальне голосування імовірно відбудеться наступного тижня в палаті представників

Сенат США схвалив пакет заходів підтримки економіки в розмірі $1,9 трлн
Фото: pixabay.com

Сенат США затвердив пакет заходів підтримки економіки в умовах пандемії обсягом $1,9 трлн, запропонований президентом країни Джо Байденом, передає Інтерфакс-Україна.

За документ проголосували 50 сенаторів, 49 – проти.

Під час розгляду законопроєкту було внесено низку поправок, і тепер він буде відправлений назад до палати представників на фінальне голосування. Спостерігачі вважають, що голосування може відбутися наступного тижня.

Також є ризик, що швидко завершити схвалення проєкту все ж не вдасться: у сенаті на прохання помірних демократів були змушені внести низку суттєвих змін до тексту. Однак тепер ці зміни можуть не сподобатися лівому крилу демократів у палаті представників.

«План порятунку Америки» охоплює фінансування закупівлі вакцин і предметів медичного призначення, розширення виплати допомоги по безробіттю і новий пакет екстреної фінансової допомоги, спрямованої домогосподарствам, малим підприємствам, а також урядам штатів і місцевій владі.

Зокрема передбачається, що пакет допомоги в розмірі майже $2 трлн піде на нарощування національної програми вакцинації, безпечне відкриття шкіл, підтримку малого бізнесу, щотижневу федеральну надбавку з безробіття в $400 і допомоги на дитину до $3 600.

Раніше Mind писав, що експерти висловлюють побоювання, що економіка може перегрітися, а долар подешевшати внаслідок емісії доларів для фінансування програми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті