Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Північна Македонія схвалила російську вакцину «Спутник V»

Північна Македонія схвалила російську вакцину «Спутник V»

Таким чином «Спутник V» схвалений для використання в 46 країнах

Північна Македонія схвалила російську вакцину «Спутник V»
фото: dw.com

Російський фонд прямих інвестицій повідомив у неділю, що Північна Македонія схвалила російську вакцину «Спутник V» для екстреного використання. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Таким чином «Спутник V» схвалений для використання в 46 країнах із загальною чисельністю населення понад 1,2 мільярда людей.

Македонське агентство MIA повідомило, що перша партія з 3 тисяч доз вакцини, закуплених МОЗ у російського виробника, повинна прибути в країну у неділю спецтранспортом через компанію «DHL».

Вакцини отримають міністр охорони здоров'я Венко Філіпче і посол Російської Федерації в країні Сергій Базднікін в міжнародному аеропорту Скоп'є.

Раніше стало відомо, що Європейське агентство лікарських засобів (EMA) почало експертизу реєстраційного досьє російської вакцини.

З країн Євросоюзу Угорщина і Словаччина вже схвалили застосування вакцини в індивідуальному порядку, не чекаючи загальноєвропейської реєстрації.

Ще кілька країн ЄС, серед яких Латвія та Фінляндія, заявили, що готові розглянути покупку російської вакцини, якщо її затвердить європейський регулятор.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті