NASA та SpaceX перенесли наступний запуск екіпажу на МКС

NASA та SpaceX перенесли наступний запуск екіпажу на МКС

Початково планувалось, що новий екіпаж з чотирьох осіб відправиться на МКС наприкінці березня

NASA та SpaceX перенесли наступний запуск екіпажу на МКС
фото www.flickr.com/photos/nasamarshall/30953744293

Наступне вікно запуску ракети-носія SpaceX Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon, який має доставити новий екіпаж на Міжнародну космічну станцію, перенесено як мінімум на два дні. Як повідомляє Reuters, запуск відбудеться не раніше 22 квітня.

Спочатку американська приватна аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX планувала вивести корабель на навколоземну орбіту наприкінці березня. Однак в січні агентство NASA оголосило, що планова дата перенесена на 20 квітня. В агентстві пояснили, що дата була скоригована з урахуванням можливих варіантів, щоб звести до мінімуму необхідність у зрушенні періоду сну астронавтів.

До складу SpaceX Crew-2, що складається з чотирьох осіб, входять два астронавти NASA, командир місії Шейн Кімбро і пілот Меган Макартур, а також японський астронавт Акіхіко Хошіде та фахівець Європейського космічного агентства Томас Песке.

Після стикування з космічною станцією вони приєднаються до чотирьох астронавтів SpaceX Crew-1, які прибули в листопаді, і космонавтам, доставленим на орбітальну станцію на борту космічного корабля «Союз МС-18».

Новоприбулий екіпаж залишатиметься на орбіті шість місяців, а перший екіпаж повинен повернутися на Землю на початку травня.

Нагадаємо: 30 травня 2020 року  SpaceX Ілона Маска відправила на МКС астронавтів NASA – Дугласа Херлі і Роберта Бенкена. Він став першим в історії пілотованим польотом приватної компанії і першим американським пілотованим польотом з 2011 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті