Цукерберг заявив, що Facebook допоможе вакцинуватися 50-ти млн користувачів

Цукерберг заявив, що Facebook допоможе вакцинуватися 50-ти млн користувачів

Для цього планується використати інструменти, які спростять донесення інформації про вакцинацію

Цукерберг заявив, що Facebook допоможе вакцинуватися 50-ти млн користувачів
фото DR

Американська корпорація Facebook представила план допомоги у вакцинації населення від коронавірусу. У компанії розраховують, що нова стратегія допоможе зробити щеплення близько 50 млн чоловік.

«Сьогодні ми запускаємо глобальну кампанію, щоб допомогти 50 мільйонам людей зробити ще один крок до вакцинації проти Covid-19. Ми вже підключили до авторитетної інформації про Covid-19 більше 2 мільярдів чоловік. Тепер ми працюємо над інструментами, які спростять всім вакцинацію», – написав засновник соцмережі Марк Цукерберг.

Today we're launching a global campaign to help bring 50 million people a step closer to getting Covid-19 vaccines. We'...

Опубліковано Mark Zuckerberg Понеділок, 15 березня 2021 р.

«По-перше, ми запускаємо інструмент, який показує вам, коли і де можна зробити щеплення, і дає посилання для запису на прийом. Це буде в Інформаційному центрі Covid, який ми будемо показувати людям прямо в їх стрічці новин», – розповів він.

По-друге, він пообіцяв розмістити Інформаційний центр Covid також в Instagram, і для ширшого охоплення аудиторії задіяти відомих людей, в яких багато підписників.

По-третє, буде покращено роботу чат-ботів про коронавірус у WhatsApp, а також посилено співпрацю з країнами в донесенні інформації про пандемію і щеплення.

На постах про обговорення вакцин в Instagram і Facebook по всьому світу тепер будуть додаватися стікери про безпеку щеплень і проходженні ними численних тестів на безпеку. Також буде посилено боротьбу з інформацією про шкоду вакцин для здоров'я.

Facebook повідомила про співпрацю з Бостонською дитячою лікарнею і створення інструменту для вказівки найближчих пунктів вакцинації. Спочатку додаток буде працювати тільки для США, однак в подальшому в компанії планують поширити його дію і на інші країни.

Також в Instagram додадуть нові стікери для «історій», в яких можна буде закликати населення вакцинуватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло