Суд наклав арешт на майно та 100% акцій «Мотор Січі»

Суд наклав арешт на майно та 100% акцій «Мотор Січі»

Майно передано в управління АРМА з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності

Суд наклав арешт на майно та 100% акцій «Мотор Січі»
фотоь ssu.gov.ua

Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ «Мотор Січ». 

Як повідомляє пресслужба СБУ, за результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності.

Наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямами.

Перший – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Другий – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.

«Мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української «Мотор Січі» – питання національної безпеки», – зазначив голова СБУ Іван Баканов.

АТ «Мотор Січ» продовжить свою роботу згідно із вимог чинного законодавства, із збереженням робочих місць та виконанням зобов‘язань в рамках виробничих замовлень, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: на засіданні Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) прийняли рішення про повернення у власність держави ПАТ «Мотор Січ» «в законний спосіб найближчим часом», люди, які вкладали кошти в підприємство, отримають компенсацію.

Законопроєкт щодо націоналізації ПАТ «Мотор Січ» можуть презентувати через 2-3 тижні.

Військовий експерт Михайло Жирохов проаналізував для Mind які наслідки матиме рішення РНБО та як воно вплине на міжнародні відносини України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло