Новим постачальником продукції «Роснафти» в Україну стане Coral Energy

Новим постачальником продукції «Роснафти» в Україну стане Coral Energy

Ціна на дизельне пальне залишиться приблизно тією ж, тоді як на скраплений газ – суттєво виросте

Новим постачальником продукції «Роснафти» в Україну стане Coral Energy
фото: MarineTraffic/N.Lof

Міжнародний трейдер Coral Energy замінить Proton Energy Group S.A. в ланцюжку постачань продукції НК «Роснафта» в Україну. Про це повідомляє enkorr з посиланням на джерело в Coral Energy.

Видання повідомляє, що йдеться про постачання 100 000 тонн на місяць дизельного пального (ДП) через нафтоналивний термінал у Гомелі й близько 15-20 000 тонн залізницею через східний кордон. Крім того, в повному обсязі зберігаються постачання СВГ, близько 40 000 тонн на місяць.

Відзначається, що ціна на ДП залишиться приблизно тією ж, премія +$32 до котирування ДП в Середземномор'ї, тоді як премія на скраплений газ виросте суттєво – на $15, до $31/тонна.

«Підвищення премій не пов'язано зі зміною постачальника, а пов'язано з великим попитом і високою ціною на СВГ на внутрішньому російському ринку», – повідомив співрозмовник enkorr, додавши, що ціна відповідатиме нинішнім ринковим реаліям.

Він також розповів, що Coral Energy вже почала вести перемовини та консультації з діючими контрактотримачами палива «Роснафти» в Україні.

Нагадаємо: з 1 квітня швейцарський трейдер Proton Energy Group зупиняє відвантаження нафтопродуктів в Україну. Серед причин такого рішення в компанії називають дії української влади, спрямовані проти компанії та мережі АЗС Glusco.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло