Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Visa дозволить використання криптовалюти для платежів – Reuters

Visa дозволить використання криптовалюти для платежів – Reuters

Платіжна компанія дозволить використовувати стейблкоін USD coin (USDC) для розрахунків в своїй мережі

Visa дозволить використання криптовалюти для платежів – Reuters
фото www.flickr.com/photos/fosforix/3007393167

Американська компанія фінансових послуг Visa оголосила, що дозволить використовувати криптовалюту USD Coin у своїй платіжній мережі. Як повідомляє Reuters, це ще одна ознака зростаючого сприйняття цифрових валют у фінансовій індустрії.

Visa вже запустила пілотну програму з криптоплатформою Crypto.com і має намір запропонувати платежі в стейблкоіні більшій кількості своїх партнерів наприкінці цього року. В межах пілотної програми Visa також уклала співпрацю з криптовалютним депозитарієм Anchorage.

USD Coin (USDC) – це цифрова монета, прив'язана до долара США і працює на блокчейні Ethereum і Algorand.

Visa заявляє, що в рамках цієї ініціативи вона співпрацює з банком цифрових активів Anchorage, при цьому перша транзакція відбулася на початку цього місяця, коли Visa відправила USD Coin на свою Ethereum-адресу в Anchorage через Crypto.com.

Reuters зазначає, що коли саме гігант електронних платежів додасть підтримку платежів в стейблкоіні, залишається невідомо.

Як повідомлялось, минулого року Visa спільно з криптовалютним стартапом BlockFi оголосила про запуск кредитної карти, яка повертає кешбек у вигляді біткойнів, а не традиційними милями авіакомпаній або грошима.

Нагадаємо: минулого тижня гендиректор Tesla Ілон Маск оголосив, що клієнти компанії тепер можуть купувати її електромобілі за біткойни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті