Нова кредитна карта Visa пропонує кешбек у біткойнах

Нова кредитна карта Visa пропонує кешбек у біткойнах

Власники карток зможуть отримати 1,5% від своїх покупок назад в біткойнах

Нова кредитна карта Visa пропонує кешбек у біткойнах
фото www.flickr.com/photos/declanjewell/2606490825

Visa спільно з криптовалютним стартапом BlockFi запускають кредитну карту, яка повертатиме кешбек у вигляді біткойнів, а не традиційними милями авіакомпаній або грошима.

Як повідомляє Bloomberg, користувачі нової кредитної картки Bitcoin Rewards зможуть отримати 1,5% від своїх покупок назад у вигляді найціннішого цифрового активу у світі і додатково одноразову суму в $250 в криптоактиві, якщо вони витратять понад $3000 доларів в перші три місяці використання карти. За обслуговування карти власнику доведеться сплачувати 200 за рік. Карту випускатиме Evolve Bank & Trust. Її випуск розпочнеться у 2021 році, хоча заявку на її отримання модна залишити вже зараз.

«Ми раді додати кредитні карти в наш набір продуктів і розширити доступ до біткойнів для ширшого кола споживачів», – йдеться в заяві Зака Прінса, генерального директора і засновника BlockFi.

На початку цього року гігант кредитних карт приєднався до стартапу Fold для спільного запуску дебетової карти з криптовалютними бонусами. Пізніше Visa разом з Coinbase анонсували карту Coinbase, яка дозволяє користувачам витрачати біткойни за допомогою дебетової картки Visa.

Як зазначається, проєкт Coinbase спочатку запустили у Великобританії. В червні минулого року Coinbase почала випускати дебетові карти Visa для резидентів ще шести європейських країн: Іспанії, Німеччини, Франції, Італії, Ірландії і Нідерландів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті