Розвідка попередила про масштабні провокації, які готує Росія проти України

Розвідка попередила про масштабні провокації, які готує Росія проти України

Суть їх полягає в провокуванні України на військові дії з метою ввести додаткові війська в Україну

Розвідка попередила про масштабні провокації, які готує Росія проти України
https://gur.gov.ua

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Російська Федерація готує цілий комплекс заходів, мета якого – спровокувати Україну розв’язати військові дії у відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України. Про це повідомляється на сайті відомства.

Росія переслідує ціль розширити свою військову присутність на території так званих ДНР та ЛНР за рахунок введення регулярних підрозділів збройних сил РФ, мотивуючи це необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян. Як наголошує розвідка, насправді йдеться про громадян України, яким примусово протягом останніх років видавали паспорти Росії.

Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України, йдеться в повідомленні.

Також відомо, шо російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗС України та «миротворчих» заходів РФ у відповідь.

Нагадаємо, Офіс президента прокоментував переговори Меркель, Макрона та Путіна щодо Донбасу без Зеленського.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті