УФС профінансував 11 стартапів на суму $350 000

УФС профінансував 11 стартапів на суму $350 000

Вони отримали гранти у розмірі $25 000 та $50 000

УФС профінансував 11 стартапів на суму $350 000
фото: pexels.com

Український фонд стартапів (УФС) обрав проєкти для державного фінансування на суму $350 000. Свої ідеї презентували 22 команди. Про це йдеться на сайті USF. 

«Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати 11 на загальну суму розміром $350 000», – йдеться у повідомленні.

Стартапи на етапі pre-seed (грант $25 000):
 • VR Inn. VR тренінги. Проєкт замінить відео, паперові та наставницькі навчання на навчання у віртуальній реальності, які ефективні на 90%.
 • V-Art. ArtTech стартап. Онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
 • HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги, який дозволяє отримати допомогу психолога.
 • Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу та планувати безперебійну роботу бізнесу, попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.
 • Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах, натомість бізнес тепер зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори.
 • Biobetter. Віртуальний помічник, який надає користувачам рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.
 • My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills.
 • Mobiform. Платформа, яка об’єднує покупців, продавців і виробників меблів. Автоматизує маркетинг, виробництво і дозволяє будувати меблі власноруч.
Стартапи на етапі seed (грант $50 000 ):
 • Tradomatic. Допомагає фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Об’єднує всіх гравців аграрного ринку у єдиному боті у вайбер та телеграм.
 • GIOS Mobile. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.
 • Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставлення їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні та кур’єрів.

Раніше повідомлялося, що Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов під час пресконференції, присвяченій першій річниці роботи фонду, зазначив, що USF виділяє фінансування на кожну 25 заявку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло