«Укрексімбанк» приєднався до ВankID

«Укрексімбанк» приєднався до ВankID

Система дозволяє не залежати від місцеперебування та графіку роботи органів влади та установ

«Укрексімбанк» приєднався до ВankID
Фото: УНІАН

Державний «Укрексімбанк» успішно завершив тестування і приєднався до системи ВankID. Про це повідомляє пресслужба банку.

«У 2021 році Укрексімбанк продовжує активну диджиталізацію багатьох операційних процесів, щоб дати клієнтам більше інноваційних фінансових рішень. Система ВankID має велике соціальне значення та широке практичне застосування, адже дозволяє не залежати від місцеперебування та графіку роботи органів влади, комерційних та громадських установ. При цьому вона має високий рівень безпеки, адже персональна інформація передається у шифрованому форматі захищеними каналами зв’язку», – зазначив Директор Департаменту інформаційних технологій «Укрексімбанку» Євген Жуков.

Зазначається, що для отримання послуг за допомогою системи BankID клієнтам «Укрексімбанку» потрібно пройти онлайн-реєстрацію на електронних порталах установ, які надають такі сервіси (Мін'юсту, Мінцифри, Держгеокадастру, КМДА).

Раніше повідомлялося, що за підсумками лютого 2021 року державний «Укрексімбанк», що у 2020 році став найбільш збитковим банком в Україні, вдруге отримав чистий прибуток у розмірі 99,5 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті