Керівництво Суецького каналу заговорило про його розширення

Керівництво Суецького каналу заговорило про його розширення

На даний момент проходу через канал очікують ще 200 суден

Керівництво Суецького каналу заговорило про його розширення
фото DR

Суецький канал може бути розширений, щоб уникнути в майбутньому подібних інцидентів, який трапився минулого тижня, повідомив глава управління каналу, генерал-лейтенант Усама Рабіа. Ситуацію, що виникла після того, як велетенський контейнеровоз Ever Given сів на мілину і заблокував прохід по каналу, він назвав «уроком щодо виходу з кризи в надзвичайних ситуаціях», пише Коммерсант з посиланням на Shorouk News.

«В даний час проводиться дослідження з розширення каналу після аварії, що сталася. При цьому необхідності в поглибленні каналу немає», – сказав Рабіа. Коли керівництво каналу прийме рішення, він не уточнив.

Як повідомив судновий агент Leth Agencies, в черзі на прохід через Суецький канал залишаються понад 200 суден. З моменту відновлення руху через канал пройшло більше 350 судів. Раніше влада каналу обіцяла повністю відновити роботу водної артерії до 3 квітня.

Суецький канал виявився повністю заблокованим після того, як один із найбільших контейнеровозів у світі Ever Given сів на мілину. На мілині він залишався з 23 по 29 березня. За цей час в каналі утворилася масштабний затор із суден, контейнеровозів і танкерів. Адміністрація Суецького каналу оцінила збиток від аварії в $1 млрд.

Як повідомлялося, власник Ever Given хоче компенсувати збитки за блокування Суецького каналу без суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті