За три місяці надходження до бюджету від АРМА склали 8,8 млн грн

За три місяці надходження до бюджету від АРМА склали 8,8 млн грн

У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року сума зросла у чотири рази

За три місяці надходження до бюджету від АРМА склали 8,8 млн грн
Фото: pixabay.com

У I кварталі 2021 року надходження до бюджету від управління арештованими активами склали 8,8 млн грн, тоді як за січень-березень 2020 року – 2,3 млн грн. Про це повідомляє Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) у фейсбуці.

«У порівнянні з минулим роком дохід держави лише від одного способу управління – передачі активів підприємцям за договором – протягом 1-го кварталу зріс майже вчетверо», – повідомляє нацагентство.

У січні-березні надходження до бюджету від управління активами склали 8,8 млн
Фото: facebook.com/arma.gov.ua

Зазначається, що з отриманих доходів нацагентство витрачає значну частину коштів на відновлення та покращення арештованого майна, отримують винагороду і сплачують податки до державного та місцевих бюджетів.

Раніше повідомлялося, що АРМА у 2020 році перерахувало до державного бюджету 15,7 млн грн. Розмір депозитного портфеля агентства у 2020 році становив 540 млн грн, нарахування за ним – 53 млн грн.

Т.в.о. голови АРМА Віталій Сигидин в інтерв'ю Mind зазначав, що всі активи, передані в управління АРМА, – це речові докази в кримінальних провадженнях, наводячи приклад «Межигір’я».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті