PayPal пообіцяла досягти нульового рівня викидів до 2040 року

PayPal пообіцяла досягти нульового рівня викидів до 2040 року

Платіжний гігант має намір використовувати відновлювані джерела енергії для живлення своїх центрів обробки даних до 2023 року

PayPal пообіцяла досягти нульового рівня викидів до 2040 року
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/2117571709

Найбільша дебетова електронна платіжна система PayPal Holdings заявила, що до 2040 року досягне нульового рівня викидів парникових газів.

Як повідомляє Bloomberg,  платіжний гігант також пообіцяв використовувати відновлювані джерела енергії для живлення своїх центрів обробки даних до 2023 року. Також він заявив, що має намір скоротити свої виробничі парникові гази на чверть до 2025 року.

PayPal приєднується до низки компаній, включно з Amazon.com  і Best Buy, які поставили собі за мету досягти нульових викидів до 2040 року.

 «Нам усім потрібно домогтися успіху в створенні кліматично нейтральної економіки, – сказав Шрі Шивананда, технічний директор PayPal. – Ми будемо керувати дослідженнями можливостей і залученням партнерів для співпраці з метою просування інноваційних фінтех-рішень, які приділяють пріоритетну увагу клімату і впливу на фінансове здоров'я».

Нагадаємо: PayPal Holdings оголосила, що з 30 березня дозволила своїм користувачам у США використовувати криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло