Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Глава JPMorgan прогнозує трирічний економічний бум в США

Глава JPMorgan прогнозує трирічний економічний бум в США

Для цього влада має виконати ряд умов

Глава JPMorgan прогнозує трирічний економічний бум в США
фото Pixaby

Головний виконавчий директор банку JPMorgan Джеймі Даймон заявив, що Сполучені Штати чекає економічний бум, який триватиме до 2023 року, пише Investing.com з посиланням на Reuters.

Однак головними умовами для цього він назвав загальну вакцинацію, продовження підтримки економіки і пом’якшення політики ФРС.

«Цей бум може легко тривати до 2023 року, тому що всі витрати можуть тривати до 2023 року», – написав Даймон у річному листі акціонерам, опублікованому на сайті банку.

Глава найбільшого банку США Джеймі Даймон широко відомий як особа банківського сектору Америки. У листі він поділився своїми поглядами на економіку.

На його думку, фінанси середнього споживача в США знаходяться в «чудовій формі», і високі оцінки фондового ринку виправдані. Однак ціна казначейських облігацій США невисока.

Прогнозуючи економічне зростання в найближчі два роки Даймон вважає, що він створить можливості для «вирішення проблем, пов'язаних із нерівністю».

Глава JPMorgan закликав до підвищення федеральної мінімальної заробітної плати, покращення професійної підготовки в середніх школах і коледжах і полегшення працевлаштування людей з кримінальним минулим.

Даймон, який виступає за підвищення податків для оплати федеральних стимулів, сказав, що корпорації могли б підтримати ці ініціативи, якби уряд ввів жорстке бюджетування, прозорість і дисципліну в федеральних витратах.

Раніше МВФ повідомив, що світова економіка відновлюється швидше, ніж прогнозувалося.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті