Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
США готуються до введення санкцій проти оточення Путіна та висилки російських розвідників – Bloomberg

США готуються до введення санкцій проти оточення Путіна та висилки російських розвідників – Bloomberg

США завершили розслідування можливого втручання РФ у вибори, масштабної кібератаки Sunburst та ймовірної виплати Росією грошей талібам за вбивства американських військових

США готуються до введення санкцій проти оточення Путіна та висилки російських розвідників – Bloomberg
фото www.flickr.com/photos/wateringtheplance/4236383920

Чиновники адміністрації Байдена завершили розвідувальну перевірку ймовірних правопорушень Росії, таких як втручання у вибори і масштабна кібератака Sunburst, підготувавши ґрунт для того, щоб США незабаром оголосили про впровадження санкцій у відповідь. Про це повідомляє Bloomberg.

Співрозмовники агентства розповіли, що заходи США можуть включати висилку російських розвідників, які працюють в Сполучених Штатах під дипломатичним прикриттям та введення санкцій проти людей, близьких до президента РФ Владіміра Путіна, а також агентств, пов'язаних з втручанням у вибори.

Вже в перший день перебування на посаді президента США Джо Байден наказав провести розслідування за чотирма напрямами: втручання у вибори в США, повідомлення про винагородження Росією талібів за вбивства американських солдатів в Афганістані, кібератака через програмне забезпечення SolarWinds і отруєння лідера російської опозиції Олексія Навального.

Нагадаємо: минулого місяця адміністрація Бадена оголосила про введення санкцій проти кількох російських чиновників через Навального, але поки утримувалася від дій в трьох інших областях.

Росія неодноразово відкидала звинувачення в тому, що вона втручається у вибори, труїть своїх критиків або пропонувала виплатити винагороду за вбивство американських військових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті