Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
АМКУ зобов'язав «Артемсіль» встановити однакові умови для дилерів

АМКУ зобов'язав «Артемсіль» встановити однакові умови для дилерів

За результатами 2020 року компанія залишається монополістом на ринках з переробки солі з часткою 95%

АМКУ зобов'язав 	«Артемсіль» встановити однакові умови для дилерів
Фото: facebook.com/ArtyomsaltUkraine

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував ДП «Артемсіль» відмовитися від застосування різних умов до рівнозначних угод з дилерами та усунути причини порушення термінів відвантаження солі. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зазначається, що ДП «Артемсіль» за результатами 2020 року залишається монополістом на ринках солі для промислового перероблювання та кухонної солі з частками 95% та 69% відповідно.

У жовтні 2020 року п'ять дилерів звернулися до ДП «Артемсіль» з проханням зменшити зазначені у контрактах терміни постачання його продукції. Для цього підприємство уклало з ними додаткові угоди, в яких зазначалися суттєво скорочені строки постачання товару.

«Таке зменшення термінів постачання товару для окремих дилерів, а загалом на той період у державного підприємства їх було 21, призвело до збільшення навантаження на виробничі потужності «Артемсолі» та невиконання окремих контрактних зобов’язань перед іншими контрагентами (в частині порушення термінів відвантаження солі)», – зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України визнав держпідприємство «Артемсіль» монополістом і наклав штраф на 13,4 млн грн за порушення законодавства економічної конкуренції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті