Китай активно автоматизує заводи через проблему з нестачею робочої сили
За останнє десятиліття населення працездатного віку в країні скоротилось на понад 5 млн

Заводи в Китаї взялися активно впроваджувати технології, щоб вирішити проблему з дефіцитом робочої сили.
Як повідомляє CNBC, За офіційними даними, населення країни працездатного віку скоротилося більш ніж на 5 млн осіб за останнє десятиліття через зниження народжуваності, попри відмову від суперечливої політики однієї дитини.
Для заводів, які багато в чому посприяли зростанню сучасного Китаю, робітників і так не вистачає, що призводить до необхідності підвищення заробітної плати. Це змушує компанії переїжджати або нарощувати автоматизацію, тим більше що нестача робочої сили, схоже, буде тільки погіршуватися.
З економічної точки зору технології наразі є ключем до зростання, оскільки такі країни, як Китай, працюють над тим, щоб місцеве виробництво залишалося досить дешевим, щоб компанії могли залишитися в країні і не мусили переїжджати.
«Кожна компанія, або навіть якщо це сторонній виробник, який має виробничі потужності в Китаї ... вони змушені інвестувати в інтелектуальне виробництво», – сказав Родріго Камбіагі, керівник ланцюжка поставок і операцій в Великому Китаї в EY.
Він зазначив, що такі інвестиції знижують залежність Китаю від робочої сили і підвищують здатність країни виробляти більше товарів вищої якості.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].