Прокурор утретє закрив справу «Роттердам+»

Прокурор утретє закрив справу «Роттердам+»

НАБУ готується оскаржити і це рішення

Прокурор утретє закрив справу «Роттердам+»

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Віталій Пономаренко втретє закрив справу за формулою «Роттердам +». Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

В повідомленні наголошується, що попередні його рішення аналогічного змісту скасовувалися прокурором вищого рівня і судом, які погодилися з позицією детективів, що оцінку справі має надати суд.

НАБУ заявляє, що оскаржуватиме і це рішення про закриття справи прокурору вищого рівня, а також вчергове звернеться до Генерального прокурора задля зміни старшого групи прокурорів, який вдається до будь-яких дій, аби запобігти скеруванню справи до Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

«З огляду на очевидну заангажованість і необ’єктивність прокурора, Національне бюро закликає Ірину Венедиктову розглянути це питання і замінити Віталія Пономаренка», – йдеться в повідомленні.

На переконання НАБУ, сукупність зібраних доказів у провадженні є достатньою для того, щоб саме суд визначив обґрунтованість звинувачень у завданні державним та громадським інтересам багатомільярдних збитків у зв’язку з прийняттям та застосуванням формули «Роттердам+». Про це ж, на думку Національного антикорупційного бюро, свідчать, в тому числі рішення про скасування постанов Пономаренка про закриття кримінального провадження у зв’язку з їх незаконністю та необґрунтованістю.

Нагадаємо: 22 січня прокурор САП вдруге закрив справу «Роттердам+».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті