Суд вдруге арештував головний офіс «Аркади»

Суд вдруге арештував головний офіс «Аркади»

Вперше активи арештували влітку за клопотанням Фонду гарантування вкладів

Суд вдруге арештував головний офіс «Аркади»
Фото: rbc.ua

Голосіївський райсуд Києва задовольнив клопотання Київської міської прокуратури та в межах кримінального провадження наклав арешт головний офіс банку «Аркада». Про це пише Finbalance.

За версією правоохоронців, мажоритарний акціонер і ексглава правління банку «Аркада» Костянтин Паливода разом з кількома іншими особами завдав фінустанові майнової шкоди на 50 млн грн через видачу кредиту для ТОВ «ФК «Юг Капітал».

Кошти перерахували за векселі ТОВ «Фінробінс» на ТОВ «Будметконструкцiї» та за векселі на рахунки ТОВ «Прима Торгпостач» і ТОВ «Інвест Системз». Як зауважується, усі пред'явлені для платежу векселі є простроченими.

Правоохоронці пов'язують ТОВ «Будметконструкцiї», ТОВ «Прима Торгпостач» і ТОВ «Інвест Системз» з Костянтином Паливодою і банком «Аркада».

Згідно з судовими матеріалами, ліквідатор банку «Аркада» звертався із заявою про визнання його потерпілим у кримінальному провадженні й подавав клопотання про арешт згаданого нерухомого майна як основного активу банку «Аркада».

Нагадаємо, 19 серпня 2020 року за клопотанням Фонду гарантування вкладів суд арештував головний офіс банку на вулиці Ольгинській (площею 14,1 тис. кв. м) та на земельну ділянку під ним (площею 0,53 га), щоб унеможливити їх незаконну передачу в іпотеку третім особам. Напередодні визнання банку неплатоспроможним було вчинено спробу незаконного виведення цих активів із власності банку.

У лютому цього року Печерський районний суд Києва зняв арешт

ФГВФО мав намір 4 березня виставити на продаж на аукціоні майнові права на основні активи банку. Ліквідаційну масу банку оцінили в 1,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті