Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Умови двосторонньої торгівлі з країнами СНД зміняться з 13 квітня

Умови двосторонньої торгівлі з країнами СНД зміняться з 13 квітня

Торгівля товарами буде здійснюватися враховуючи вимоги країн призначення

Умови двосторонньої торгівлі з країнами СНД зміняться з 13 квітня
фото: dpss.gov.ua

З 13 квітня 2021 року, після втрати чинності угоди про співробітництво в галузі ветеринарії 1993 року, діятимуть нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами СНД. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

«Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою обговорення умов взаємної співпраці та погодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Держпродспоживслужба протягом 2020-2021 років провела перемовини та консультації із представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Також були погоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів погодив проєкт постанови про денонсацію та вихід України з трьох угод, укладених у рамках СНД. 

Зазначається, що наразі співробітництво у галузі ветеринарії між Україною та учасницями СНД здійснюється відповідно до угоди про співробітництво в галузі ветеринарії від 12 березня 1993 року, укладеної урядами Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, РФ, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті