Apple працює над «найамбітнішим» проектом у сфері «розумного дому»

Apple працює над «найамбітнішим» проектом у сфері «розумного дому»

Компанія розробляє девайс, який поєднує в собі телеприставку Apple TV і колонку HomePod

Apple працює над «найамбітнішим» проектом у сфері «розумного дому»
фото Shutterstock

Apple працює над пристроєм, який поєднує в собі телевізійну приставку Apple TV і розумну колонку HomePod. Про це розповіли обізнані джерела Bloomberg, на яке посилається Forbes.

Девайс також буде оснащений камерою для спілкування у форматі відеоконференції через підключений телевізор, відзначили співрозмовники агентства. За їх словами, він матиме й інші функції, властиві розумному будинку.

Інші можливості пристрою включають стандартні функції приставки Apple TV, такі як перегляд відео або запуск відеоігор, пише Bloomberg. Колонка дозволить відтворювати музику і використовувати цифрового помічника Siri. Якщо девайс буде запущений у продаж, це буде найамбітніший продукт Apple в сфері пристроїв для розумних будинків, підкреслює агентство.

Крім того, Apple роздумує над випуском колонки з тачскріном для конкурування з Google і Amazon, заявили джерела Bloomberg. Цей девайс може поєднати в собі iPad і HomePod, а також камеру для відеочатів.

Apple вивчала можливість приєднання iPad до колонки за допомогою механічної руки, яка могла б рухатися слідом за користувачем, що ходить по кімнаті, пише агентство. Схожим чином працює пристрій Echo Show від Amazon.

Розробка обох пристроїв все ще перебуває на ранніх етапах, і Apple може змінити їх ключові функції, підкреслює Bloomberg.

Як повідомлялося, Apple відклала на півроку виробництво деяких MacBook та iPad через нестачу компонентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті