Китайський регулятор закликав інтернет-компанії припинити антиконкурентну практику

Китайський регулятор закликав інтернет-компанії припинити антиконкурентну практику

Регулятор ринку КНР наказав Tencent, ByteDance, JD.com та ще 31 компанії провести самоперевірку, а тим, у кого будуть порушення загрожує «суворе покарання»

Китайський регулятор закликав інтернет-компанії  припинити антиконкурентну практику
фото pixabay.com

Регулятор ринку Китаю, який днями оштрафував місцевого гіганта е-комерції Alibaba на рекордні  $2,75 млрд, заявив сьогодні, що попередив майже три десятки інтернет-компаній, щоб вони припинили використовувати будь-які заборонені методи, такі як примус продавців використовувати виключно їх платформу.

Як повідомляє Reuters, Державне управління з регулювання ринку КНР (SAMR) повідомило, що зустрілося з 34 компаніями, включаючи Tencent, ByteDance і JD.com, і наказала їм провести самоперевірку протягом одного місяця. Тим, у кого будуть виявлені порушення, загрожує «суворе покарання».

Згідно із заявою SAMR, зустріч була покликана «направити» компанії в їх роботі.

Нагадаємо: у лютому Китай випустив нові антимонопольні правила, націлені на інтернет-платформи, які забороняють низку дій, в тому числі примушування торговців до вибору між провідними інтернет-гравцями країни, що є давньою практикою на ринку.

Як повідомлялось, 10 квітня SAMR оштрафувало Alibaba Group Holdings Co на $2,75 млрд, визнавши компанію винною в порушенні китайського антимонопольного законодавства.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло