Німецькі екологи знову опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку – 2»

Німецькі екологи знову опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку – 2»

На початку квітня попереднє оскарження було відхилено

Німецькі екологи знову опротестували дозвіл на прокладання «Північного потоку – 2»
фото www.nord-stream2.com

Німецька природоохоронна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) вимагає від суду Гамбурга скасувати рішення регулятора, який раніше видав дозвіл на будівництво газопроводу «Північний потік – 2» в водах Німеччини.

«Deutsche Umwelthilfe подала сьогодні позов проти прискореного будівництва «Північного потоку – 2». Позов, поданий до адміністративного суду Гамбурга, спрямований проти дозволу на будівельні роботи, який було видано раніше», – цитує заяву Deutsche Umwelthilfe видання «РБК».

Природоохоронна організація вважає, що прокладка труб несе загрозу для морської флори і фауни. Також в організації вважають, що Німеччині «не потрібен мегапровод, що виробляє 100 млн тонн CO2 на рік». Там відзначили, що трубопровід є найбільшим проєктом по викопному паливу в Європі і в цьому випадку «невідповідність кліматичним цілям є очевидною».

«У нашому судовому позові ми хочемо забезпечити збереження заборони на будівництво газопроводу в водах Німеччини», – заявив керуючий директор DUH Саша Мюллер-Краеннер.

Нагадаємо: 1 квітня Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH) відхилило заперечення Німецького союзу охорони природи та біорізноманіття (NABU) і природоохоронної організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) «після ретельного їх вивчення».

Нещодавно Politico дізналось, що ще минулого місяця Міністерство юстиції США офіційно затвердило як мінімум два пакети санкцій проти Nord Stream 2 AG, компанії, відповідальної за планування, будівництво та подальшу експлуатацію трубопроводу, і її генерального директора Маттіаса Варніга. Однак видання зазначає, що поки вони не були введені і неясно, чи запропонує Білий дім Конгресу їх схвалити.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло