В США призупинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через тромбози

В США призупинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через тромбози

Тромби утворюються переважно в жінок віком від 18 до 48 років

В США призупинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через тромбози
фото Pixaby

У США припинять вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через випадки утворення тромбів у пацієнтів, передає Інтерфакс.

Федеральні агентства охорони здоров'я США у вівторок закликали до негайного припинення використання вакцини від коронавірусу компанії Johnson & Johnson після того, як у шести щеплених в США після вакцинації розвинулося рідкісне захворювання, пов'язане з тромбами.

За даними чиновників охорони здоров'я, всі шість пацієнтів, про яких іде мова, є жінками у віці від 18 до 48 років. Одна з них померла, ще одна була госпіталізована в критичному стані.

За даними Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), на сьогодні майже 7 млн чоловік в Сполучених Штатах отримали щеплення вакциною Johnson & Johnson.

Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) рекомендувало призупинити використання вакцини Johnson & Johnson через випадки тромбозу.

«Центр з контролю і профілактики захворювань США  і FDA розглядають дані про 6 виявлених в США випадках виникнення рідкісного і важкого типу тромбів у людей після вакцинації», – йдеться в повідомленні управління в твіттері.

Відзначається, що лікування цього типу тромбозу відрізняється від звичайних випадків.

CDC у середу скличе зустріч Консультативного комітету з практики імунізації для вивчення випадків і оцінки їх потенційної небезпеки.

«Поки цей процес не буде завершений, ми рекомендуємо зробити паузу», – додали в управлінні.

Нагадаємо, європейський регулятор перевіряє вакцину Johnson&Johnson на предмет утворення тромбів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло