Управління Суецького каналу заарештувало контейнеровоз Ever Given

Управління Суецького каналу заарештувало контейнеровоз Ever Given

Щоб визволити його з-під варти, власники Ever Given мають заплатити $900 млн компенсації

Управління Суецького каналу заарештувало контейнеровоз Ever Given
фото DR

Контейнеровоз Ever Given заарештовано через затримки з виплатою компенсацій за березневу аварію, повідомляє РБК з посиланням на портал Youm7.

Минулого місяця судно сіло на мілину посеред Суецького каналу, перегородивши його. Через це на кілька днів утворилася масштабна пробка з суден, контейнеровозів і танкерів. Адміністрація Суецького каналу оцінила збиток від аварії в $1 млрд.

Про арешт контейнеровоза заявив глава управління Суецького каналу Усама Рабіа. Він розповів, що виплату компенсацій затримує компанія, що зафрахтувала судно. Вона зобов'язана сплатити 90% потрібної суми, але «не хоче виплачувати нічого», стверджує Рабіа.

Розслідування допущених контейнеровозом порушень планується закінчити до четверга, 15 квітня. Після цього повинні відновитися переговори щодо компенсації.

Сьогодні екіпажу Ever Given офіційно повідомлять про судове рішення. Через це контейнеровоз не зможе продовжити шлях, поки не вирішиться питання з компенсацією.

Суецький канал виявився повністю заблокованим з 23 по 29 березня. Рух по ньому відновився після того, як Ever Given зуміли зняти з мілини. За тиждень простою каналу світова торгівля могла втратити до $10 млрд.

Раніше повідомлялося, що власник Ever Given хоче компенсувати збитки за блокування Суецького каналу без суду.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло