За перший квартал 2021 року транзит скрапленого через Україну скоротився на 10%
Практично весь транзитований обсяг припадає на російський ресурс

У січні-березні 2021 року обсяг транзиту скрапленого вуглеводневого газу (СВГ) територією України скоротився на 10% до 157 400 т у порівнянні з аналогічним періодом 2020-го року. Про це повідомили в Консалтинговій групі «А-95» з посиланням на дані власного дослідження, передає enkorr.
Практично весь транзитований обсяг – 156 200 т – припадає на російський ресурс. Постачання здійснювалися з Росії в Польщу (85 200 т), у Румунію (34 400 т), Угорщину (22 500 т), у Молдову (8 000 т) і в Сербію (5 700 т).
Транзит білоруського СВГ через Україну в січні-березні склав 1 330 т. Весь цей обсяг було спрямовано в Угорщину.
Транзит через порти «Ізмаїл» і «Рені» за звітний період склав 35 600 т, що практично відповідає показнику січня-березня минулого року.
Нагадаємо, транзит природного газу через газотранспортну систему України в січні-березні 2021 року становив 10,441 млрд куб. м, що на 6,3% менше, ніж за аналогічний період минулого року
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].