В Instagram відтепер кожен користувач зможе приховувати лічильники лайків

В Instagram відтепер кожен користувач зможе приховувати лічильники лайків

Це, на думку соцмережі, допоможе знизити рівень стресу серед користувачів

В Instagram відтепер кожен користувач зможе приховувати лічильники лайків
фото Shutterstock

Instagram у тестовому режимі дозволить користувачам вибирати, чи хочуть вони бачити лічильники лайків під чужими постами, повідомляє TechCrunch з посиланням на повідомлення соцмережі. Користувачі також зможуть відключати лічильники під власними постами.

Instagram почав експериментувати з відключенням лічильників лайків у 2019 році. Ідея полягала в тому, щоб знизити рівень тривожності серед користувачів, які нервують через недостатню кількість лайків, зазначає TechCrunch. Відмова від лайків також допомагає впоратися зі «стадним інстинктом», через який люди оцінюють контент через призму популярності, а не самостійно, пише видання.

Вивчаючи відгуки користувачів, що брали участь в тестах, компанія зіткнулася з різними думками. Деякі люди, як і раніше, хотіли бачити лайки, щоб знати, що популярно. Ідея збереження лайків була поширена серед інфлюенсерів, оскільки вони використовують цей показник, щоб продемонструвати свою цінність рекламодавцям.

Організоване Instagram тестування пошириться на невеликий відсоток користувачів, зазначає TechCrunch. Компанія Facebook, яка володіє Instagram, повідомила виданню, що проведе схоже тестування і в своїй соцмережі Facebook.

За матеріалами Forbes

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті