Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
В Україні розпочали робити щеплення від коронавірусу вакциною Pfizer

В Україні розпочали робити щеплення від коронавірусу вакциною Pfizer

Перші дози використали на Київщині

В Україні розпочали робити щеплення від коронавірусу вакциною Pfizer
Фото: unsplash.com

В Україні розпочали робити щеплення від коронавірусу вакциною Comirnaty компанії Pfizer-BioNTech. Перші дози використали на Київщині. Про це повідомляється на сторінці Київської обласної державної адміністрації (КОДА) у фейсбуці.

«Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення», – розповів голова КОДА Василь Володін.

Зазначається, що протягом дня щеплення отримають 78 працівників і 42 мешканці Бородянського психоневрологічного інтернату. Опісля – 84 працівники та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Перша партія вакцини Pfizer/BioNTech обсягом 117 000 доз надійшла в Україну 16 квітня в рамках глобальної ініціативи COVAX. Насамперед її планують використати для щеплення персоналу та жителів будинків для літніх людей, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та прикордонників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті