Bolt тестує каршерінговий сервіс в Естонії, в Україні його можуть запустити в 2022 році

Bolt тестує каршерінговий сервіс в Естонії, в Україні його можуть запустити в 2022 році

Для успішного функціонування каршерінгових сервісів критично важлива наявність відповідного державного регулювання

Bolt тестує каршерінговий сервіс в Естонії, в Україні його можуть запустити в 2022 році
фото: blog.bolt.eu

Компанія Bolt оголосила про запуск пілотного проєкту каршерінга Bolt Drive в Естонії. Про це повідомляє місцеве видання ERR. Представник Bolt Марілін Нурем повідомила виданню, що компанія тестує нову послугу, але на цю мить не хоче давати подальших коментарів. Представники Bolt в Естонії відмовилися коментувати навіть кількість машин, що беруть участь в запуску пілотного проєкту.

Як повідомляє AIN.ua, Тарас Потічний, який запускав сервіс Bolt в Україні, повідомив, що у випадку успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt в Україні вже в наступному році.

«Про можливі плани запуску Bolt Drive в наших містах говорити ще дуже рано, адже компанія ще навіть не оголосила про офіційний старт в Естонії. Однак, на мою думку, в разі успіху на домашньому ринку, можна розраховувати на появу прокатних авто Bolt в наступному році », – повідомив Потічний.

Він розповів, що для успішного функціонування каршерінгових сервісів критично важлива наявність відповідного державного регулювання, особливо у сфері пільг для парковки і спеціальних стоянок або смуг руху. Без відповідного регулювання каршерінговий сервіси втрачає свою основну перевагу – мобільність.

Нагадаємо: раніше цього місяця в АМКУ запідозрили служби таксі, в тому числі Uber, Bolt і Uklon в змові і в тому, що вони скористалися своїм монопольним становищем на ринку, щоб збільшити доходи в умовах карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті