ФДМУ проведе аукціон з приватизації нерухомості з великою площею у місті Стрий

ФДМУ проведе аукціон з приватизації нерухомості з великою площею у місті Стрий

Об'єкт складається з 16 нежитлових будівель

ФДМУ проведе аукціон з приватизації нерухомості з великою площею у місті Стрий
фото: privatization.gov.ua

14 травня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна – нерухомості з великою площею в місті Стрий Львівської області. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна.

Об'єкт знаходиться на вулиці Ярослава Лесіва, 10 і складається з 16 нежитлових будівель загальною площею 2859,2 м², серед яких: адмінбудинок, склади, цехи, лабораторія, контрольно-технічний пункт, автозаправка тощо. Будівлі довгий час не використовувалися та знаходяться в занедбаному стані.

«Разом із тим, об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Навколо розвинута міська інфраструктура, поруч – парк «Злуки», храм св. Володимира і Ольги. Особливою перевагою є значний розмір земельної ділянки – 1,2855 га», – йдеться у повідомленні.

Стартова ціна на об’єкт складає 5 719 600 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 13 травня.

Нагадаємо: аукціон з приватизації «Ірпінського виправного центру» знову не відбувся.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло