Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
ВАКС відхилив угоду про визнання вини Ігоря Гладковського у справі «Укроборонпрому»

ВАКС відхилив угоду про визнання вини Ігоря Гладковського у справі «Укроборонпрому»

Угода не відповідає умовам кримінальних законів

ВАКС відхилив угоду про визнання вини Ігоря Гладковського у справі  «Укроборонпрому»
Фото: Скріншот з відео

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відмовив у затвердженні угоди про визнання винуватості особи, яку обвинувачують у незаконних схемах в оборонній сфері. Про це повідомляється на сайті ВАКС.

«19 квітня 2021 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду відмовила у затвердженні угоди про визнання винуватості щодо особи, обвинуваченої за ч. 3 ст. 27 та ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 27 та ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 369 КК України. За версією сторони обвинувачення, узгоджена злочинна діяльність групи осіб, яка була організована та здійснювалась під керівництвом обвинуваченого, призвела до ненадходження до бюджету коштів унаслідок ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі на загальну суму 46 млн 402 556 грн», – йдеться в повідомленні.

За інформацією суду, кошти надалі були легалізовані цією самою групою осіб шляхом вчинення незаконних фінансових операцій із майном.

«До розробленої та запровадженої схеми були залучені понад тридцять юридичних осіб приватного права та п’ять державних підприємств – учасників державного концерну «Укроборонпром». Крім того, відповідно до обвинувального акта особа, з якою укладено угоду про визнання винуватості, надала службовій особі державного підприємства – учасника державного концерну «Укроборонпром» неправомірну вигоду у розмірі 879 554 грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перевіривши угоду, колегія суддів відмовила в її затвердженні з огляду на невідповідність її умов кримінальному процесуальному та кримінальних законів, а також інтересам суспільства.

У повідомленні суду не зазначено імені особи, однак журналіст Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі повідомив, що мова йде про Ігоря Гладковського.

Раніше Ігорю Гладковському, сину колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, вручили підозру в зловживанні впливом та отриманні 950 000 гривень хабаря. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті