Фонд гарантування продає колишнє відділення банку «Аркада» за 56 млн грн

Фонд гарантування продає колишнє відділення банку «Аркада» за 56 млн грн

Торги відбудуться 26 квітня в системі Prozorro.Продажі

Фонд гарантування продає колишнє відділення банку «Аркада» за 56 млн грн
Фото: ukrinform.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні офісне приміщення на столичних Осокорках за 56 млн грн. Офіс є колишнім відділенням банку «Аркада», який зараз у процесі ліквідації. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

«Офісне приміщення є колишнім відділенням банку «АРКАДА». Поруч – інтенсивні транспортні та пішохідні потоки, розвинута інфраструктура. Неподалік знаходиться станція метро «Осокорки». Будівлю можна використовувати за різним функціональним призначенням: в якості офісного приміщення, торгових площ, адміністративного центру тощо», – йдеться у повідомленні.

Торги відбудуться 26 квітня в системі Prozorro.Продажі. Стартова ціна лоту – 56 млн грн. Зазначено, всі кошти, отримані від продажу активів банку, Фонд спрямовує на розрахунки з його кредиторами.

Раніше Mind повідомляв, що банк «Аркада» та позичальники уклали вже 265 додаткових угод щодо реструктуризації їхньої заборгованості – це майже кожен другий іпотечний кредит у банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло