Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Платіжний сервіс Venmo додав підтримку криптовалюти для 70 млн клієнтів

Платіжний сервіс Venmo додав підтримку криптовалюти для 70 млн клієнтів

Сервіс дозволив клієнтам купувати, зберігати і продавати всередині мобільного додатка Bitcoin, Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash

Платіжний сервіс Venmo додав підтримку криптовалюти для 70 млн клієнтів
фото DR

Сервіс мобільних платежів Venmo, який належить PayPal, оголосив про додавання можливості купівлі, продажу та зберігання криптовалюти. Його 70 млн клієнтів отримали доступ до чотирьох цифрових монет – біткойнів, Ethereum, Litecoin і Bitcoin Cash, пише РБК.

Мінімальна сума угоди – $1, транзакцію можна здійснити за допомогою коштів на балансі в додатку або через банківську карту.

З 30 березня клієнти PayPal можуть використовувати криптовалюти для оплати. Користувачі, які тримають на своїх гаманцях біткойни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, отримали можливість конвертувати їх у фіатні валюти в момент покупки. У найближчі місяці послуга стане доступна у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з PayPal.

PayPal відкрила доступ до криптовалюти американським клієнтам у листопаді 2020 року. Відтоді вони можуть купувати, тримати і продавати криптовалюту безпосередньо через сервіс.

Як повідомлялося, Центральний банк Туреччини заборонив використання криптовалют і криптоактивів для оплати товарів і послуг.

Тим часом у Великобританії заговорили про створення власної криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті