Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Кабмін затвердив порядок проведення інвентаризації лісів

Кабмін затвердив порядок проведення інвентаризації лісів

Останній державний облік українських лісів проводився ще у 2011 році

Кабмін затвердив порядок проведення інвентаризації лісів
Фото: Stefan Stefancik/Pexels

Кабінет міністрів затвердив порядок проведення національної інвентаризації лісів, який дасть можливість отримати вичерпну інформацію про кількість та якість лісів в Україні. Про це повідомляється на «Урядовому порталі».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив, що останній державний облік українських лісів проводився ще у 2011 році. І станом на сьогодні, за його словами, актуальної інформації про ліси в Україні немає.

«Протягом наступних 5 років ми щорічно будемо збирати дані. Як результат – держава та громадськість отримають всю необхідну інформацію про те де, скільки та в якому стані перебувають ліси в Україні. Це дуже важливий проєкт для стратегічного планування, для екології, для лісового господарство та для майбутнього нашої держави», – Шмигаль.

Крім того, Кабінет Міністрів підтримав рішення щодо полегшення доступу до отримання інформації про землеустрій та земельні ділянки.

«Завдяки цьому рішенню покращиться ефективність роботи Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Це дасть змогу скоротити строки отримання інформації від Фонду й покращити якість надходження та обліку матеріалів», – зазначив прем’єр.

Раніше Mind розповідав, що робити, щоб врятувати світ. Практичні дії, які може робити кожен з нас для покращення екології.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті