Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
В Instagram повідомлення з образами можна буде відключити

В Instagram повідомлення з образами можна буде відключити

Функція буде впроваджена одразу в кількох країнах

В Instagram повідомлення з образами можна буде відключити
фото Shutterstock

Instagram анонсував новий інструмент, який приховує повідомлення з образливим фразами. Його можна буде увімкнути за бажанням, йдеться з блозі компанії. Про це пише TJournal.

Соцмережа розробила фільтр для боротьби з розпалюванням ненависті на платформі. Його створили в першу чергу для медійних особистостей, які отримують велику кількість принизливих повідомлень.

Інструмент фільтрує запити на переписку, аналізуючи наявність образливих фраз зі спеціального списку. У компанії заявили, що над його складанням вони працювали разом з «провідними антидискримінаційними» організаціями. Користувачі можуть також доповнити список фразами, які вони не хотіли б отримувати.

Instagram запланував впровадити нову функцію в найближчі тижні відразу в кількох країнах, але не уточнив, в яких саме. Пізніше компанія розширить список країн, в яких буде доступна нова функція.

Також Instagram оголосив про запровадження в найближчі тижні в усьому світі інструменту, який дозволяє заздалегідь блокувати нові акаунти зловмисників. Користувачі, які заблокували когось в додатку, зможуть блокувати всі нові облікові записи, створені цією ж людиною.

Раніше компанія заявила про посилення заходів щодо користувачів, що розсилають образливі повідомлення, і почала відключати акаунти. У лютому вони також оголосили про початок роботи над фільтром образливих повідомлень.

Нагадаємо, в Instagram відтепер кожен користувач зможе приховувати лічильники лайків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті