ФДМУ оголосив аукціон з оренди частини приміщення аеропорту «Львів»
Стартова ціна об’єкту складає майже 6 000 грн

28 квітня відбудеться онлайн-аукціон з продовження договору оренди частини приміщення на першому поверсі будівлі під «Б-3» нового аеровокзалу ДП «Міжнародний аеропорт Львів» імені Данила Галицького», що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Любінська, 168. Стартова ціна об’єкту складає 5 880,56 грн, а термін оренди – 5 років. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).
Львівський аеропорт входить в ТОП-3 найбільш відвідуваних аеропортів країни. Це один з небагатьох авіавузлів, що знаходяться безпосередньо в межах міста. Відстань від аеропорту до центру Львова становить 6 кілометрів.
Загальна площа – 70 м². Технічний стан об’єкта задовільний, наявні вентиляція та кондиціонування. Аеропорт у Львові надає пасажирам всі необхідні основні та додаткові послуги: камери схову, пункти харчування, магазини Duty Free. А також на території аеропорту знаходяться представництва декількох компаній, що надають послуги оренди автомобілів.
Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 27 квітня 2021 року.
Нагадаємо: торік аеропорт «Львів» внаслідок оптимізації всіх витрат досяг рівня беззбитковості.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].