Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Nestle наростила продажі за рахунок рекордного попиту на капсули Nespresso

Nestle наростила продажі за рахунок рекордного попиту на капсули Nespresso

Компанія придумує нові способи пожвавлення бізнесу, такі як безконтактні кавомашини і капсули для них

Nestle наростила продажі за рахунок рекордного попиту на капсули Nespresso
фото DR

Продажі швейцарської компанії Nestle виросли більш ніж удвічі порівняно з очікуваними аналітиками темпами – харчовий гігант продає рекордну кількість кавових капсул Nespresso, оскільки все більше людей п'ють каву вдома, а не в офісі або кав'ярні, пише The Bell з посиланням на Bloomberg.

Онлайн-продажі компанії виросли на 40% і тепер складають шосту частину продажів Nestle, а випереджаюче зростання продажів Nespresso (на 17%) підняв загальний фінансовий результат. Скориговане зростання продажів Nestle на 7,7% в першому кварталі є найшвидшим за десятиліття. Котирування компанії на новинах про високі результати виросли на 3,7%.

Продажі в готелях, офісах і ресторанах знизилися з 26% до 12% у другій половині минулого року. У той час як на початку 2021 року цей сегмент бізнесу повернувся до зростання в Китаї і Японії, Nestle очікує повного відновлення у всьому світі до допандемічного рівня тільки до 2022 року.

До цього часу компанія придумує нові способи пожвавлення бізнесу, такі як безконтактні кавомашини і нарощування продажів капсул для них.

В результаті зараз, відзначає видання, виробники капсул отримують вигоду від обох світів: в тих країнах, де запроваджено карантин, люди купують все більше кави та капсул для дому, а там, де ковідні обмеження скасовуються, ресторани закуповують великий обсяг продукції, щоб поповнити запаси і відновити роботу.

Нагадаємо, Nestle продав свій бізнес з виробництва бутильованої води в США і Канаді за $4,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті