АМКУ дозволив «Датагруп» купити три компанії Volia

АМКУ дозволив «Датагруп» купити три компанії Volia

Йдеться про ТОВ «Київські телекомунікаційні мережі», ТОВ «Телесвіт» та Oisiw Limited

АМКУ дозволив  «Датагруп» купити три компанії Volia
Фото: datagroup.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив національному оператору фіксованого зв'язку та цифрових послуг «Датагруп» купити три компанії, що входять до групи Volia. Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Зазначається, що йдеться про ТОВ «Київські телекомунікаційні мережі», ТОВ «Телесвіт» та Oisiw Limited (Кіпр).

«АМКУ завершив розгляд трьох справ про концентрацію, що є єдиною транзакцією, пов’язаною з придбанням компанією «Datagroup Holding Limited» частки в статутному капіталі ТОВ «Київські Телекомунікаційні Мережі», частки в статутному капіталі  ТОВ «ТЕЛЕСВІТ», а також акцій компанії «Oisiw Limited», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління кожної з компаній», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на кожному із залучених ринків присутня значна кількість суб'єктів господарювання, що надають зазначені послуги. Споживачі мають широкий вибір провайдерів та можуть вільно вибирати між ними.

«Зважаючи на зібрану у рамках розгляду справ інформацію, комітет дійшов висновку, що заявлені концентрації не призводять до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, і надав відповідні дозволи на концентрацію», – зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що компанія «Датагруп» купує українського провайдера послуг телебачення та кабельного швидкісного Інтернет-доступу компанію «Воля». Фінансування угоди забезпечує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). 

«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Натомість оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» заявив, що об’єднання компаній «Датагруп» і «Воля»не спричинить суттєвих змін на телекомунікаційному ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло