Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Huawei проти Chanel: китайська компанія перемогла в суперчці через товарний знак

Huawei проти Chanel: китайська компанія перемогла в суперчці через товарний знак

У компаній схожі логотипи, і дому моди це не сподобалося

Huawei проти Chanel: китайська компанія перемогла в суперчці через товарний знак

Європейський суд став на бік Huawei в суперечці через товарний знак з французьким виробником одягу і предметів розкоші Chanel, пише DailyComm.

Конфлікт між компаніями тягнувся ще з 2017 року. Тоді китайський технологічний гігант вирішив зареєструвати в Європейському патентному відомстві (EU Intellectual Property Office, EUIPO) товарний знак у вигляді двох вертикально пересічних напівкіл.

У Chanel побачили схожість з власним логотипом, який теж складається з двох схрещених напівкіл, але розташованих горизонтально, і виступили з протестом.

У 2019 році агентство з товарних знаків відхилило претензії Chanel, заявивши про відсутність схожості між логотипами. Французький будинок мод намагався оскаржити це рішення в Європейському суді загальної юрисдикції, розташованому в Люксембурзі. Останній 21 квітня 2021 року відхилив апеляцію Chanel.

«Обговорювані фігурні знаки не схожі. Знаки повинні порівнюватися в заявленій і зареєстрованій форму, без зміни їх орієнтації», – йдеться в рішенні суду. Також наголошується, що між двома знаками вбачаються істотні візуальні відмінності.

«Знаки Chanel мають більш округлу форму, товсті лінії і горизонтальну орієнтацію, тоді як у знака Huawei орієнтація вертикальна. Відповідно, суд дійшов висновку, що знаки відрізняються», – повідомляється в документі.

Втім, при бажанні Chanel зможе оскаржити це рішення, направивши апеляцію до Європейського суду, вищу інстанцію Суду ЄС. Представники Chanel відмовилися коментувати свій програш.

Нагадаємо, Apple дозволила Prepear використовувати логотип у вигляді груші тільки після судових суперечок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті