Фонд держмайна проведе аукціон з оренди будівлі у Шевченківському районі столиці
Площа об'єкту понад 460 м²

5 травня відбудеться онлайн-аукціон на продовження договору оренди просторої будівлі, що обліковується на балансі Центрального госпіталю МВС України та знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Бердичівська, 1. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).
Будівля перебуває у задовільному технічному стані, забезпечена комунікаціями: електропостачання потужністю 33 кВт, водовідведення, водопостачання та централізоване опалення. Також наявна вентиляція та кондиціонування, підключений телефон, інтернет та телебачення, підведена пожежна та охоронна сигналізації.
Стартова ціна об’єкту складає 169 581,02 грн, а термін оренди – 5 років. Загальна площа – 460,60 м². Подача заявок на участь в аукціоні триває до 20:00 2 травня 2021 року.
Нагадаємо: Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди будівлі універмагу на Донеччині.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].