Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
У Франції бутіки білизни надсилають прем’єр-міністру свою продукцію на знак протесту

У Франції бутіки білизни надсилають прем’єр-міністру свою продукцію на знак протесту

Вони протестують проти неможливості працювати під час локдауну

У Франції бутіки білизни надсилають прем’єр-міністру свою продукцію на знак протесту
@324cat

У Франції незалежні продавці нижньої білизни, чиї магазини закрилися в зв'язку з локдауном, почали вимагати скасування заборони на роботу. Як пише Інтерфаксз посиланням на Le Figaro, з початку тижня понад 200 власників бутиків білизни послали прем'єр-міністру Жану Кастексу в Матіньйонський палац по одному предмету туалету.

Акцію через фейсбук організувала Наталі Паредес з Ліона. Створена нею група налічує 433 учасники. Бутіки, що відіслали товар прем'єр-міністру, відзначаються на карті.

Це називається «Зухвала акція» (action culottée, де прикметник походить від слова la culotte – трусики).

Паредес пояснила журналістам, що бутики білизни закрили на час локдауна як малозначиму торгівлю, тоді як інші магазини працюють, дозволено час проводити в перукарнях і на вулицях повно народу. Торговці білизною вважають, що і вони потрібні людям, і вимагають справедливості.

Акція покликана привернути увагу прем'єра до важкої ситуації в цьому секторі бізнесу. Кастексу направили лист з питанням, що він – і інші громадяни – одягає в першу чергу, прокинувшись.

У Матіньонському палаці підтвердили, що отримують посилки з білизною і зараз обмірковують, як з ними вчинити. Представник адміністрації прем'єра допустив, що ці трусики передадуть благодійним організаціям.

Якщо учасники акції не доб'ються визнання за ними статусу значущих торговців, вони просять виплатити їм за простій 100% торгового обороту аналогічного робочого періоду, щоб вони могли розплатитися з постачальниками.

Паредес пояснила, що захищає права незалежних торговців, тоді як у мереж подібних проблем немає і вони мають право повернути нерозпроданий товар.

Кастекс раніше оголосив, що закриті магазини зможуть відкритися в середині травня, якщо епідеміологічна ситуація це дозволить.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба оштрафує«АТБ» за порушення карантину, оскільки мережа скасувала заборону пускати в магазин людей без маски.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті