Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
П'ятьом посадовцям «Київгазу» повідомили про підозру у справі про вибух у багатоповерхівці у Києві

П'ятьом посадовцям «Київгазу» повідомили про підозру у справі про вибух у багатоповерхівці у Києві

Наразі також вживаються заходи щодо заочного повідомлення про підозру ще одній особі

П'ятьом посадовцям «Київгазу» повідомили про підозру у справі про вибух у багатоповерхівці у Києві
фото: gp.gov.ua

У справі про вибух у житловому будинку у Києві по вул. Соломії Крушельницької  у червні 2020 року повідомили про підозру першому заступнику голови правління АТ «Київгаз», трьом головним інженерам Управлінь експлуатації газового господарства та начальнику служби охорони праці. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора.

Зазначається, що відповідно до висновку комплексної судової експертизи, службові особи АТ «Київгаз» під час здійснення повірки побутових лічильників газу допустили порушення вимог ряду нормативно-правових актів в частині встановлення технологічної перемички – байпасу (резервний шлях для подачі газу під час ревізії, ремонту чи при настанні нештатного (аварійного) стану – Mind) у внутрішньобудинковий газопровід замість знятого лічильника газу.

В результаті цих порушень відбувся вибух газу, що призвів до обвалу десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, загибелі 5 людей та травмування 3. Крім того, внаслідок втрати житла мешканцям будинку заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 53 млн грн.

Згідно з повідомленням, наразі також вживаються заходи щодо заочного повідомлення про підозру ще одній особі, яка з серпня 2020 року знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо: 21 червня 2020 року в багатоповерхівці на Позняках в Києві стався вибух.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті