Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Новий аеропорт на Закарпатті побудують у Мукачево

Новий аеропорт на Закарпатті побудують у Мукачево

Орієнтовний термін будівництва складає близько 3 років

Новий аеропорт на Закарпатті побудують у Мукачево
фото: carpathia.gov.ua

Новий аеропорт на Закарпатті побудують у на території Мукачівської територіальної громади. Орієнтовний термін будівництва складає близько 3 років. Про це повідомляється на сайті Закарпатської ОДА.

Згідно з повідомленням, уряд підтримав включення проєкту будівництва нового міжнародного аеропорту на Закарпатті до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

Зазначається, що у 2021 році з держбюджету вже виділили 30 мільйонів гривень на виготовлення проєктної документації. Очікується також субвенція із держбюджету на 4 млрд грн, з них, за попередніми розрахунками, 3 млрд грн потрібно на будівництво злітно-посадкової смуги, а 1 млрд грн – на інфраструктуру.

Ключові елементи виконання проєкту та координація реалізації заходів з проєктування та будівництву аеропорту на території області буде покладено на облдержадміністрацію.

«Найближчим часом очікуємо старту розробки проєктної документації, виділення земельної ділянки під будівництво об’єкту та інших процесів, передбачених проєктом», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: кабмін розблокував роботу аеропорту «Ужгород».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті