Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
«Жартівлива» криптовалюта знову злетіла на 20% на твітах Маска

«Жартівлива» криптовалюта знову злетіла на 20% на твітах Маска

Ринкова капіталізація монети досягає вже $42 млрд

«Жартівлива» криптовалюта знову злетіла на 20% на твітах Маска
фото DR

Ціна на криптовалюту Dogecoin за останні 24 години виросла на 20% до 32 центів, пише Investing.com з посиланням на дані Coin Metrics. Допоміг у цьому знову засновник Tesla Ілон Маск, а також інший американський мільярдер Марк Кьюбан, які написали пости в Twitter.

Маск просто написав в Твіттері: «The Dogefather SNL 8 травня», що натякало на його появу в якості ведучого в шоу «Saturday Night Live» наступного тижня.

Марк Кьюбан, власник баскетбольної команди Dallas Mavericks, цього тижня написав кілька повідомлень про токен. У понеділок мільярдер-підприємець і телеведучий заявив, що його команда в НБА збирається виконати 6000 транзакцій з Dogecoin в квітні.

«Doge – це єдина монета, яку люди фактично використовують для транзакцій, – сказав Кьюбан, коли користувач запитав, чому він підтримує цю криптовалюту. – Люди витрачають свій Doge, а це значить, що більше підприємств почнуть ним користуватися».

Крім того, Dogecoin привернув послідовників серед роздрібних трейдерів, які використовують додаток для торгівлі акціями Robinhood, який також має функцію криптографії. Шанувальники токена просили Robinhood впровадити функцію, яка дозволила б їм виводити свої активи в різних криптовалютах. У вівторок співзасновник Robinhood Влад Тєньов заявив, що компанія працює над такою функцією.

«Ми працюємо над поповненням та зняттям коштів! – написав Тєньов. – Не тільки для DOGE, але і для всіх монет Robinhood Crypto».

На початку цього місяця криптовалюта, натхненна мемамі, досягла рекордного рівня вище 45 центів, що викликало побоювання з приводу потенційного міхура на ринку криптовалют.

За даними CoinGecko, спочатку створена як жарт в 2013 році, dogecoin тепер є шостою за величиною цифровою монетою із ринковою капіталізацією майже $42 млрд.

Нагадаємо, улюблена криптовалюта Ілона Маска, створена жартома, за минулий  тиждень подорожчала на 400%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті