Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
Улюблена криптовалюта Ілона Маска, створена жартома, за тиждень подорожчала на 400%

Улюблена криптовалюта Ілона Маска, створена жартома, за тиждень подорожчала на 400%

Капіталізація криптовалюти вже перевищує ринкову вартість Ford

Улюблена криптовалюта Ілона Маска, створена жартома, за тиждень подорожчала на 400%
фото DR

Ринкова капіталізація криптовалюти Dogecoin перевищила $50 млрд, випливає з даних онлайн-біржі CoinMarketCap. Один токен коштував $0,39.

За останній тиждень ціна криптовалюта Dogecoin, створеної жартома, зросла на 400%, зазначає Bloomberg, на яке посилається Forbes. Тепер капіталізація криптовалюта вже перевищує ринкову вартість автовиробника Ford ($48,3 млрд) або мережі готелів Marriott ($48,2 млрд) і наближається до капіталізації соціальної мережі Twitter ($54,2 млрд).

Зростанню вартості Dogecoin посприяло те, що шанувальники криптовалюти 20 квітня відзначають DogeDay («День Doge»), пише Bloomberg.

20 квітня (4/20) – це дата, яка серед представників субкультури асоціюється з вживанням марихуани. Загальне зростання попиту на криптовалюту, після стрибка біткойна вище позначки $60 000 і прямого лістингу криптобіржі Coinbase на Nasdaq, теж, ймовірно, посприяло ралі Dogecoin, зазначає Insider.

Символ Dogecoin – відомий мем «Doge», який зображає собаку породи сіба-іну, до якої часто додають різний текст. Dogecoin не раз хвалив засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск. Минулого літа він виклав в Twitter зображення Dogecoin, що поглинає світову фінансову систему, зі словами «це неминуче». Вартість криптовалюти після цього виросла на 14%.

У грудні він написав: «Одне слово: Doge». Після цього криптовалюта подорожчала ще більше, ніж в червні, а сам Маск оновив свою біографію в Twitter, написавши «колишній генеральний директор Dogecoin».

Мільярдер також розміщував в Twitter мем з кадром з діснеївського мультфільму «Король Лев», на якому зобразив себе з логотипом Dogecoin в руках. Після цього Dogecoin ріс майже на 60%. Минулого тижня Dogecoin подорожчав після того, як Маск виклав у Twitter картину іспанського художника Жоана Міро «Гавкіт собаки на місяць» і написав, що це «Doge гавкає на місяць».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті